Slider

MEDYA MERKEZİ / Haberler
EGE SOLAR 2. RENSEF YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ FUARINA KATILDI

rensef

Ege Solar, 30 Ekim – 02 Kasım 2014 tarihleri arasında Antalya, Cam Piramit’te gerçekleştirilen RENSEF 2014 Fuarında katılmcı olarak yerini aldı. Fuar boyunca potansiyel müşteriler ve sektör temsilcileri ile temasa geçen Aegean Solar yetkilileri mevcut projelerinden, sektörel çözüm önerilerinden, GES’ler hakkındaki bilgi birikimi ve deneyimlerinden bahsetme imkanı buldular. 

Ege Solar şirket kurucu ortaklarından Muammer Kabaçam “Dünyada uzun yollar kat etmiş bir sektör olarak güneş enerjisi maalesef Türkiye’de ilk adımlarını atmakta. Her işin başlangıcında yapılan bazı hataların Türkiye’de de tekrarlanmaması için dünyadaki uygulamaların dikkatle incelenmesi ve konusuna hakim, deneyimli profesyonellerle çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple bizim en büyük sermayemiz uzun yıllar boyunca yurtdışında edinmiş olduğumuz GES’ler hakkındaki bilgi birikimi ve deneyimimizdir. Firma olarak bu yolculukta daha hızlı ilerlemenin tek yolunun doğru ve sağlam adımlar atmak olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple kalite konusunda taviz vermeden, en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz.” dedi.

Ege Solar Proje & Pazarlama Yöneticisi Hakan Türkmen “Güneş enerjisi sektörüne gittikçe artan ilginin ulaştığı seviyeleri görmek firmamız için çok sevindirici. Fuardaki izlenimlerimiz 2015 yılında GES yatırımlarının 2014 yılına göre katlanarak artacağı yönünde. Ege Solar olarak biz de bu artan ilgiye cevap verebilmek adına Türkiye’deki satış ve satış sonrası bakım onarım hizmetlerimizi yaygınlaştırma hedefindeyiz. İzmir merkezimize ek olarak, 1 yıl önce Antalya’da bir şube açmış bulunmaktayız. Birkaç gün içerisinde Denizli şubemizin de açılışını sizlerle paylaşacağız. Hedefimiz 2015 yılında 3 şube daha açarak Türkiye çapında satış ve servis ağımızı daha da genişletmektir.” dedi.

Tüm Hakkı Saklıdır © EGE SOLAR

logo